25. 11. 2021

Vážení rodiče,

pro zjednodušení zjišťování přítomnosti dětí jsme zřídili nový centrální email

platný pouze pro odhlašování stravování a současně i odhlašování dětí učitelkám ve třídě.

zabkaodhlasky@volny.cz

Tento email platí pro celou Mateřskou školu Žabka, pracoviště Drdy, Kohoutovická i Nad rybníkem.

Na ostatní maily už odhlášky neposílejte. Do kuchyně volejte jen v případě, že budete chtít 1. den nepřítomnosti vyzvedávat stravu. Připomínáme, že strava se odhlašuje den dopředu do 10.00 hodin. V pátek se odhlašuje strava na pondělí. Pozdější odhlášky nelze akceptovat.

Text emailu posílejte pouze v tomto formátu /vzor/:

Jméno dítěte:  Jan Novák

Třída a budova: (např. A/Drdy;   Motýlci/Kohoutovická;  Sluníčka/Nad rybníkem)

Odhlášení ve dnech: 11.12.- 15.12.2021

Důvod nepřítomnosti: (např. nemoc, rodinné důvody,…)

K uvedenému mailu budou mít přístup všechny paní učitelky, vedoucí školní jídelny a vedoucí kuchařka. Není tedy třeba psát duplicitně na třídní maily nebo telefonovat do MŠ.

Děkujeme za spolupráci

Mgr. Alena Poláková

ředitelka MŠ

Pro komunikaci s ředitelkou školy využívejte mail zabka1@volny.cz, pro komunikaci s třídními učitelkami třídní maily.